Prev Next

WIDEO: Przegląd kołobrzeskiej prasy

Przeglądam lokalne gazety w Kołobrzegu.

„Kulisy Kołobrzeskie” i „Gazetę Kołobrzeską” przejrzałem dla Czytelników mojego bloga przebywając w Kołobrzegu. Zazdroszczę wydawcom tak dużej liczby reklam. „Kulisy” zaszalały, gdyż sprzedały ¾ powierzchni „jedynki”. W „Gazecie Kołobrzeskiej” tylko, lub aż, pół pierwszej strony zajmują reklamy.

W obu gazetach znajdują się przede wszystkim reklamy związane z atrakcjami turystycznymi (miejsca noclegowe, zabiegi wellness i SPA), nieruchomościami oraz oferta marketów. W „Gazecie Kołobrzeskiej”, która ma 28 stron, aż 7 stron zajmują ogłoszenia drobne.

Wydawcą „Gazety Kołobrzeskiej” jest firma „Ship’s Service Center – Olszewscy”z Kołobrzegu, natomiast „Kulis Kołobrzeskich” – „Wydawnictwo Sara”. Jest to 16 stronicowy dodatek do „Kuriera Szczecińskiego”. Co już bardzo rzadko spotykane, nawet w prasie lokalnej połowa stron (czyli 8) drukowana jest jeszcze na czarno-biało.

Co w gazetach? O tym w poniższym wideo.

Robert Stępowski

 

Robert Stępowski

Z pochodzenia rawiak z zamieszkania warszawiak. Serce, duszę i cały wolny czas oddałem pisaniu w październiku 2000 roku i tak jest do dziś. Pierwszym moim opublikowanym tekstem był wywiad z Ryszardem Rynkowskim. Później zakochałem się także w marketingu miejsc. Żyję tym co robię. Robię to czym żyję.

Lubię pisać o tym, na czym się znam. Dlatego ten blog poświęcony jest mediom, tym tradycyjnym i społecznościowym, content marketingowi i brandingowi personalnemu. Często pojawiać się tu będą także tematy z szeroko rozumianego obszaru lifestyle.

czytaj więcej...

Najpopularniejsze tematy

  • Zamów książkę

    Wszystkie opublikowane na blogu TrescJestNajwazniejsza.pl materiały są własnością Roberta Stępowskiego. Jeśli chcesz je wykorzystać skontaktuj się z autorem.