Prev Next

Nowa gazeta o marketingu miejsc. Moje najmłodsze dziecko

Nowa gazeta o marketingu terytorialnym "MarketingMiejsca.com.pl"

Nowa gazeta o marketingu terytorialnym „MarketingMiejsca.com.pl”

Miałem się nie chwalić. Zresztą najodpowiedniejszym miejscem do pokazywania nowej gazety o  marketingu terytorialnym jest portal www.MarketingMiejsca.com.pl, ale nie mogę się powstrzymać.

5 000 egz. nowej gazety o marketingu terytorialnym pt. „MarketingMiejsca.com.pl” jest właśnie w dystrybucji. To pierwsza gazeta poświęcona w całości marketingowi terytorialnemu w naszym kraju. I to pierwsza bezpłatna.

Jeśli treści w Internecie są bezpłatne, to gazeta papierowa jest tylko inną formą jej dystrybucji. Uwaga. W gazecie nie znajdziecie wcale tekstów publikowanych w Internecie. Są to pogłębione treści i oryginalne teksty. Np. materiał o public relations w samorządzie zajmuje dwie strony (a gazeta ma format 289×380 mm). Nieco mniejszy, ale zajmujący 1,5 strony materiał został poświęcony współpracy samorządów z blogerami i vlogerami.

Cała gazeta ma 24 strony. Na pewno osoby zainteresowane marketingiem oraz promocją miast, a także regionów, znajdą w niej wiele interesujących treści, a także inspiracji.

To już trzecia gazeta przeze mnie wydawana (po gazetach wydawanych w Rawie Mazowieckiej i Skierniewicach).

Fakt, że coraz mniej śpię i nie starcza już czasu na nic. Ale kiedy gazeta przyjeżdża z drukarni, albo sam stoję w drukarni i widzę jak kolejne paczki wyjeżdżają z maszyny to radość i podniecenie są niesamowite. Zresztą ilu współczesnych dziennikarzy było w prawdziwej drukarni?

Gazeta, poza dystrybucją wysyłkową dostępna będzie również na najważniejszych wydarzeniach poświęconych marketingowi terytorialnemu w kraju.

Zamówić ją można nieodpłatnie wysyłając dokładny adres na: kontakt@marketingmiejsca.com.pl

Po szczegóły dotyczące tej gazety zapraszam na www.MarketingMiejsca.com.pl

Robert Stępowski

Robert Stępowski

Z pochodzenia rawiak z zamieszkania warszawiak. Serce, duszę i cały wolny czas oddałem pisaniu w październiku 2000 roku i tak jest do dziś. Pierwszym moim opublikowanym tekstem był wywiad z Ryszardem Rynkowskim. Później zakochałem się także w marketingu miejsc. Żyję tym co robię. Robię to czym żyję.

Lubię pisać o tym, na czym się znam. Dlatego ten blog poświęcony jest mediom, tym tradycyjnym i społecznościowym, content marketingowi i brandingowi personalnemu. Często pojawiać się tu będą także tematy z szeroko rozumianego obszaru lifestyle.

czytaj więcej...

Najpopularniejsze tematy

  • Zamów książkę

    Wszystkie opublikowane na blogu TrescJestNajwazniejsza.pl materiały są własnością Roberta Stępowskiego. Jeśli chcesz je wykorzystać skontaktuj się z autorem.