Prev Next

Gazeta, konferencje i Polsat News

Robert Stępowski w Polsat News (2.XII.2012)

Przygotowania do uruchomienia bezpłatnej gazety, konferencje poświęcone marketingowi miejsc i turystyce, w których uczestniczyłem sprawiły, że nie miałem czasu nic napisać na bloga. Dzisiejsza wizyta w Polsat News zmotywowała mnie jednak do napisania krótkiej notki o tym co u mnie.

Mało pisałem, a właściwie nie pisałem w ogóle, nie tylko z braku czasu, ale przede wszystkim z tego powodu, że w samych mediach nie było zbyt wielu spektakularnych wydarzeń. Oczywiście sytuacja diametralnie zmieniła się w mijającym tygodniu. Myślę tu oczywiście o wydarzeniach związanych z tygodnikiem „Uważam Rze”. Dziś w moim wpisie nie będę się tym tematem zajmował. Jemu poświęcę oddzielną notkę.

Konferencyjnie

Targi PODRÓŻE na Stadionie Narodowym.

Niedawno na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyły się pierwsze Warszawskie Targi Turystyczne PODRÓŻE, zorganizowane przez spółkę Murator Expo. Serwis MarketingMiejsca.com.pl, którym mam przyjemność kierować, patronował temu wydarzeniu. Ja natomiast miałem tam swoją prezentację dotyczącą wykorzystania content marketingu w turystyce i samorządach.

Gremium Ekspertów Turystyki – Wrocław 1.XII.2012r.

Podobną, aczkolwiek bardziej nastawioną na materiały wideo, prezentację przedstawiłem wczoraj, 1 grudnia, we Wrocławiu podczas Forum Lokalnych Organizacji Turystycznych odbywających się w ramach VI Gremium Ekspertów Turystyki.

W obu przypadkach przekonywałem, że Treść Jest Najważniejsza :) Najlepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o TrescJestNajwazniejsza.pl – oczywiście.

Polsat News

O Jarmarkach Regionalnych Polsat News 2.XII.2012r

Zawsze jest mi bardzo miło, gdy ktoś chce skorzystać z mojej wiedzy. Dziś, po raz kolejny, miałem okazję pojawić się w studiu kanału Polsat News, aby porozmawiać o marketingu miejsc, a dokładniej rzecz biorąc o marketingowej i promocyjnej wartości Jarmarków Regionalnych. Mówiliśmy przede wszystkim o przedświątecznych jarmarkach, ale nie tylko. Pamiętajmy, że w ciągu całego roku takich imprez w naszym kraju odbywa się naprawdę wiele. Można tam głównie poznać i kupić wyroby rękodzielnicze, a także zdrową, tradycyjną, regionalna żywność.

Gazeta w Rawie

Bezpłatna gazeta lokalna w Rawie jest już praktycznie gotowa. W środę trafi do drukarni, a w czwartek, 6 grudnia, pojawi się w Rawie Mazowieckiej w nakładzie 5 tys. egz. Staramy się, aby była aktualna, ale pojawią się w niej też większe, analityczne materiały, nie koniecznie typowo newsowe, choć niezwykle istotne dla mieszkańców miasta i powiatu rawskiego.

Będziemy także pierwszą lokalną gazetą na terenie powiatu rawskiego z lokalną publicystyką.

Poniżej logo gazety „KochamRawe.pl Extra”.

Udanej niedzieli :)

Robert Stępowski

Robert Stępowski

Z pochodzenia rawiak z zamieszkania warszawiak. Serce, duszę i cały wolny czas oddałem pisaniu w październiku 2000 roku i tak jest do dziś. Pierwszym moim opublikowanym tekstem był wywiad z Ryszardem Rynkowskim. Później zakochałem się także w marketingu miejsc. Żyję tym co robię. Robię to czym żyję.

Lubię pisać o tym, na czym się znam. Dlatego ten blog poświęcony jest mediom, tym tradycyjnym i społecznościowym, content marketingowi i brandingowi personalnemu. Często pojawiać się tu będą także tematy z szeroko rozumianego obszaru lifestyle.

czytaj więcej...

Najpopularniejsze tematy

  • Zamów książkę

    Wszystkie opublikowane na blogu TrescJestNajwazniejsza.pl materiały są własnością Roberta Stępowskiego. Jeśli chcesz je wykorzystać skontaktuj się z autorem.