Prev Next

Festiwal Warszawa Singera – impreza z klimatem

ul. Próżna podczas Festiwalu Warszawa Singera

Jest w Warszawie jedno z wielu magicznych miejsc, gdzie raz w roku odżywa historia, a klimat lat jego świetności naprawdę czuć. Mówię oczywiście o placu Grzybowskim i ulicy Próżnej podczas Festiwalu Warszawa Singera, który odbywa się w ostatnich dniach sierpnia.

Miejsce wygląda fenomenalnie, muzyka świetna, wszyscy wspólnie fantastycznie się bawią i nikt nie mówi negatywnie o Żydach.

Zobaczcie jak w tym roku wyglądał koncert finałowy, a na końcu zobaczycie jak wyglądała w tym czasie ulica Próżna, na co dzień opuszczona a w czasie festiwalu tętniąca życiem.

PS: Jestem autorem zdjęć i wideo :)

Przeczytaj o spektaklu „Biała bluzka” z Krystyną Jandą>>>

Robert Stępowski

 

Joshua Nelson

Robert Stępowski

Z pochodzenia rawiak z zamieszkania warszawiak. Serce, duszę i cały wolny czas oddałem pisaniu w październiku 2000 roku i tak jest do dziś. Pierwszym moim opublikowanym tekstem był wywiad z Ryszardem Rynkowskim. Później zakochałem się także w marketingu miejsc. Żyję tym co robię. Robię to czym żyję.

Lubię pisać o tym, na czym się znam. Dlatego ten blog poświęcony jest mediom, tym tradycyjnym i społecznościowym, content marketingowi i brandingowi personalnemu. Często pojawiać się tu będą także tematy z szeroko rozumianego obszaru lifestyle.

czytaj więcej...

Najpopularniejsze tematy

  • Zamów książkę

    Wszystkie opublikowane na blogu TrescJestNajwazniejsza.pl materiały są własnością Roberta Stępowskiego. Jeśli chcesz je wykorzystać skontaktuj się z autorem.